Majstrovstvá SR jednotlivcov 2006 – 2018

2018 - BNC - Bratislava

Muži
1. miesto Šajgalík Ladislav – ŠKN Sokol Bratislava
2. miesto Čihak Dušan – ŠKN Sokol Bratislava
3. miesto Badura Radoslav – NMŠK 1922 Bratislava

Ženy
1. miesto Halasová Erika – ŠKN Hlohovec
2. miesto Kvasničková Simona – ŠKN Trenčín
3. miesto Jarábková Jana  – ŠKN Žilina

2017 - Bowling pri trati - Prešov

Muži
1. miesto Horváth Peter – ŠKN Sokol Bratislava
2. miesto Šajgalík Ladislav – ŠKN Sokol Bratislava
3. miesto Hvizdák Peter – ŠKN Košice

Ženy
1. miesto Forraiová Danka – ŠKN Košice
2. miesto Kvasničková Simona – ŠKN Trenčín
3. miesto Jarábková Jana  – ŠKN Žilina

2016 - Schoeller´s - Nitra

Muži
1. miesto Koška Viliam – NMŠK 1922 Bratislava
2. miesto Baďura Radoslav – NMŠK 1922 Bratislava
3. miesto Teplan Michal – ŠKN Hlohovec

Ženy – Bratislava BNC
1. miesto Svetíková Mária – ŠKN Trenčín
2. miesto Fabišíková Monika – ŠKN Košice
3. miesto Forraiová Danka – ŠKN Košice

2015 - Poprad Citybowling

Muži
1. miesto Hvizdák Peter – ŠKN Košice
2. miesto Bučko Štefan – NMŠK 1922 Bratislava
3. miesto Baďura Radoslav – NMŠK 1922 Bratislava

Ženy – Bratislava BNC
1. miesto Svetíková Mária – ŠKN Trenčín
2. miesto Vajčovcová Darina – ŠKN Žilina
3. miesto Blaščaková Jana – ŠKN Žilina

2014 - Bratislava BNC

Muži
1. miesto Podhorský František – ŠKN Žilina
2. miesto Baďura Radoslav – ŠKN Sokol Bratislava
3. miesto Koška Viliam – ŠKN Sokol Bratislava

Ženy
1. miesto Blaščáková Jana – ŠKN Žilina
2. miesto Fabišíková Monika – ŠKN Trenčín
3. miesto Svetíková Mária – ŠKN Trenčín

2013 - Bratislava BNC

Muži
1. miesto Koška Viliam – ŠKN Sokol Bratislava
2. miesto Podhorský František – ŠKN Žilina
3. miesto Čihák Dušan – ŠKN Sokol Bratislava

Ženy 
1. miesto Svetíková Mária – ŠKN Trenčín
2. miesto Fabišíková Monika – ŠKN Trenčín
3. miesto Fereneczová Stanislava – ŠKN Sokol Bratislava

2012 - Nové Zámky BC 300

Muži
1. miesto Podhorský František – ŠKN Trenčín
2. miesto Šajkalík Ladislav – ŠKN Sokol Bratislava
3. miesto Bučko Štefan – ŠKN Sokol Bratislava

Ženy
1. miesto Fabišíková Monika – ŠKN Trenčín
2. miesto Svetíková Mária – ŠKN Trenčín
3. miesto Fereneczová Stanislava – ŠKN Sokol Bratislava

2010 - Bratislava BNC

1. miesto Cíferský Vladimír – ŠKN Sokol Bratislava
2. miesto Podhorský František – ŠKN Trenčín
3. miesto Šajgalík Ladislav – ŠKN Sokol Bratislava

2009 - Piešťany Victoria

1. miesto Cíferský Vladimír
2. miesto Bučko Štefan
3. miesto Krajčír Marián

2008 - Piešťany Victoria

1. miesto Pavlovič Jozef
2. miesto Šajgalík Ladislav
3. miesto Čulen Stanislav

2007 - Nové Zámky BC 300

1. miesto Šajkalík Ladislav
2. miesto Pavlovič Jozef
3. miesto Krajčír Marián

2006 - Bratislava Aupark

1. miesto Cíferský Vladimír
2. miesto Šajgalík Ladislav
3. miesto Pavlovič Ján