Finále Bowlingovej ligy nepočujúcich 2014/2015

Large Blog Image4. kolo BWLN Trnava 18.4.2015

Záverečné 4. kolo BWLN sa konalo v Trnave. Ani jedno družstvo nenechali účasť posledného kola bowlingovej ligy nepočujúcich. V tomto poslednom kole bolo jasne že v tabuľke sa bude ešte miešať až do posledného hodu. V poslednom kole sa darilo družstvu NMŠK 1922 Bratislava so ziskom 29 bodov pred druhým družstvom ŠKN Košice so ziskom 23 bodov a tretí skončili ŠKN Trenčín so ziskom 22 bodov. Titul majstra slovenska v bowlingovej ligy nepočujúcich sa stalo družstvo NMŠK 1922 Bratislava ktoré získalo 96,5 bodu pred druhým družstvom ŠKN Bratislava so ziskom 87 bodov a tretie miesto obsadilo družstvo ŠKN Hlohovec so ziskom 81 bodov.

Najlepším jednotlivcom posledného kola sa stal hráč František Podhorský (ŠKN Žilina „A“) s priemerom 189,71 bodov a zároveň sa stal aj celkovým najlepším jednotlivcom celej súťaže s priemerom 173,18 bodov
Všetkým hráčom a hráčkam ďakujem za predvedený výkon v celej sezóny 2014/2015.